DVSC: „A vége felé már kellemetlen volt a kapcsolat a szurkolókkal”

2016.07.28. 09:52
Kulcsár Tamás, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC játékosa elárulta, a csapat nehezen viselte Kondás Elemér vezetőedző távozását.

Kondás Elemér hétfőn nyújtotta be lemondását a DVSC vezetőségének. A trénernek egyelőre nincs meg a végleges utódja, ám az biztos, hogy a hétvégi, Gyirmót elleni összecsapáson Herczeg András irányítja az együttest. hétfőn nyújtotta be lemondását a DVSC vezetőségének. A trénernek egyelőre nincs meg a végleges utódja, ám az biztos, hogy a hétvégi, Gyirmót elleni összecsapáson Herczeg András irányítja az együttest.

Kulcsár Tamás, a Debrecen 33 esztendős támadója a haon.hu-nak elmondta, a csapat játékosai hogy élték meg Kondás távozását.

„Megmondom őszintén, rosszul éltük meg. A futball, bár a szurkolókról szól, de van egy emberi oldala is. Elég régóta vagyunk együtt, a DVSC egy nagy család, így nehezen viseljük a változást. Most egy új időszámítás kezdődik, egy hétre Herczeg András átvette az irányítást, próbál minket kiszakítani abból a helyzetből, hangulatból, amiben vagyunk. Úgy érzem, ez sikerült is neki” – fogalmazott a piros-fehérek játékosa.

„Többször beszélgettünk arról a többiekkel, hogy a vége felé már kellemetlen volt a kapcsolat a szurkolókkal, amely hosszú távon nem vezethet jóra, mert ahogy mondtam, az lenne a lényeg, hogy minél többen kilátogassanak a meccsekre, és élvezzék azt. Nem nevezném bizonytalannak a szituációt, amelyben vagyunk, hiszen régóta ismerjük Herczeg Andrást. Mi is várjuk a fejleményeket, bennünket is foglalkoztat, ki veszi át a csapatot. Azt szokták mondani, a változás mindig hoz valami jót, reméljük, most is így lesz.”

A Nemzeti Sport Online korábban úgy értesült, hogy a Balmazújvárosnál remek munkát végző, a csapatot az NB II legutóbbi idényében az ötödik helyre vezető Feczkó Tamás is a klub kiszemeltjei között van, ami Kondás Elemér utódját illeti, a szakember azonban a Haonnak elmondta, egyelőre senki sem kereste őt a DVSC-től.

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
6 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
8 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik