ETO: „Ebből föl kell állnunk, képesek vagyunk a bennmaradásra!”

N-P. T.N-P. T.
2024.08.03. 07:46
Farkas Balázs (Fotó: Kovács Péter)
A labdarúgó NB I 2. fordulójának nyitó mérkőzésén az idénybeli első bajnokiját játszó Debreceni VSC 3–0-ra nyert az élvonalba kilenc év után visszatérő ETO FC Győr otthonában. A találkozó után a csereként a győri csapatban egy félidőt játszó Farkas Balázzsal beszélgetett az NSO Tv stábja.

Farkas Balázs szerint kaotikusra sikerült a második játékrész.

„Úgy gondolom, hogy az első félidőben felvettük a versenyt a Debrecennel, és kialakítottunk több lehetőséget is, amelyekből gólt szerezhettünk volna. Sajnos ez most bennünk maradt. A második félidőre egy másik Debrecen jött ki a pályára, és az első kapott gól egy kicsit megtörte a csapat lendületét, illetve a csapatot is. Ettől függetlenül nem szabad ennyire összeesni, és kapni még két gólt az első után.”

Videónkban elárulja, csereként mi volt a feladata; hogy mennyire van még messze az ETO-tól az NB I-es szint (Borbély Balázs vezetőedző szerint még nem érték el), de beszél arról is, milyen volt annak a mérkőzésnek a hangulata, amelyet 9 éve várt már Győr városa.

LABDARÚGÓ NB I 
2. FORDULÓ
ETO FC Győr–Debreceni VSC 0–3
Győr, ETO Park. Vezette: Bognár Tamás
Gólszerző: Domingues (55.), Bárány (60.), Silue (84.)

ONLINE KÖZVETÍTÉS ITT!

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:12

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik