Vitális Milánt a Ferencváros érdeklődéséről is kérdezték a rangadó után

HESZ TAMÁSHESZ TAMÁS
2026.01.26. 08:46
null
A labdarúgó NB I 19. fordulójának csúcsrangadóján az ETO 3–1-re nyert a Ferencváros otthonában. A mérkőzés után Vitális Milán, az ETO FC középpályása értékelte csapata teljesítményét az NSO TV kamerája előtt.

„Szavakkal nem lehet leírni, hogy mekkora az öröm, de ez csak az első mérkőzés volt a második etapból. Továbbra is szerényen kell dolgoznunk tovább, és bízom benne, hogy majd idővel beszélhetünk arról, hogy akár a dobogón is végezhetünk” – mondta Vitális Milán a mérkőzés után.

És hogy ebből lehet-e arany is?

„Úgy gondolom, hogy ez még nagyon távol van. 14 meccs van még hátra, a magyar bajnokságban bármi előfordulhat. De ha ilyen stabilan, ilyen mentalitással tudunk játszani, akkor később beszélhetünk róla.”

Vitális hozzátette, hogy megvan a megfelelő stáb, a megfelelő játékosállomány, hogy ezt az előnyt akár meg is tartsák, de nagyon egyenletes teljesítmény kell mindenkitől. A válogatott középpályást természetesen megkérdezték a Ferencváros érdeklődéséről is, de erről nem szeretett volna beszélni.

 

 

Legfrissebb hírek

Győzelemmel vette vissza régi-új nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
7 perce

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
21 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 10:29

Gruber Zsombor: Mindenki bizonyítani szeretne most Borbély Balázsnak

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 07:13

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik