NB II: korábbi válogatott csatár írt alá a Vasashoz

2014.01.24. 15:58
Másfél éves szerződést kötött a labdarúgó NB II-ben szereplő Vasas a 36 éves Ferenczi Istvánnal. Ugyancsak a csapatot erősíti majd ebben az időszakban a korábbi ferencvárosi középpályás, Menyhárt Attila, míg Mohamed Remilivel és Tamás Lászlóval szóban egyeztek meg a vezetők – számolt be róla a Vasas honlapja.

„Ferenczi István és Menyhárt Attila pénteken írta alá szerződését, míg Remili Mohamed és Tamás László szerződésének aláírására várhatóan a következő napokban kerülhet sor. Ezzel a csapat kerete 18 fősre gyarapodott” – mondta a Vasas honlapjának Vancsa Miklós ügyvezető igazgató.

Ferenczi Istvánt értesüléseink szerint a szintén NB II-es Siófok is szerette volna megszerezni, de a csatár végül az angyalföldiek mellett döntött. A 36 esztendős támadó korábban már két alkalommal is erősítette a Vasast. 2004-ben 15 alkalommal lépett pályára a piros-kékek színeiben, és 8 gólt szerzett. Második alkalommal a 2010–2011-es szezonban 24-szer lépett pályára a Vasasban, és 11 gólt ért el.

A 29 éves jobb oldali szélső, Menyhárt Attila 21 évesen lett profi Vecsésen, majd futballozott Kecskeméten, a REAC-ban és a Ferencvárosban is, míg legutóbb a Siófok játékosa volt. 2013 decemberében közös megegyezéssel szerződést bontottak vele, így szabadon igazolhatóvá vált.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A VASASNÁL
Érkezők: Ferenczi István (Nagymegyer – MSK Vel'ky Meder, Szlovákia), Menyhárt Attila (szabadon igazolható, legutóbb Siófok)
Távozik/távozhat: Fabrício Lopes Alcantara (brazil, ?), Cleyton Coelho dos Santos „Boka” (brazil, ?), Horia Crisan (román, ?), Bastian Hohmann (német, ?), Shane Recklet (amerikai, ?), Tom Schulz (német, ?), Jacob Wilson (amerikai, ?), Zamostny Balázs (Újpest FC – kölcsönből vissza)
Kiszemeltek: Burányi Tamás (Schwandorf – Ausztria), Erős Ronald (Újpest FC), Fitos László (Gyirmót FC Győr), Füredi Ádám, Grúz Tamás (Szolnoki MÁV FC), Katona Máté (szabadon igazolható), Kálmán Tamás (Veszprém), Kovács Ádám (szabadon igazolható, legutóbb Nyíregyháza Spartacus, az ősszel Nyírbátor FC – kölcsönben), Murányi Ádám (Nagymegyer – MSK Vel'ky Meder, Szlovákia), Nagy Tamás (szabadon igazolható), Papucsek Barna (Puskás AFC), Piller József (szabadon igazolható, legutóbb Egri FC), Szélesi Zoltán (Újpest FC), Vég Bence (Kozármisleny), Tamás László (szabadon igazolható)
Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
4 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
14 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
21 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
22 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik