Légiósok: Dzsudzsák és Gyurcsó egy-egy félidőt kapott

2017.10.27. 19:54
Dzsudzsák Balázs és Gyurcsó Ádám is csereként lépett pályára együttese pénteki bajnokiján. A magyar válogatott csapatkapitánya 0–0-s döntetlent ért el az al-Vahdával, a novemberi selejtezőkre készülő magyar keretből kimaradó Gyurcsó viszont 3–0-ra kikapott Wroclavban a Pogon Szczecinnel.

Dzsudzsákot és Gyurcsót is a szünetben cserélték be, az Ekstraklasa-meccs akkor 2–0-ra állt az ellenfél javára, és a magyar légiós nem tudott segíteni alakulatán.

ARAB EMÍRSÉGEK
ARABIAN GULF LEAGUE, 6. FORDULÓ
al-Ahli Dubai–al-Vahda 0–0

LENGYELORSZÁG
EKSTRAKLASA, 14. FORDULÓ

Slask Wroclaw–Pogon Szczecin 3–0

Legfrissebb hírek

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Dzsudzsák Balázs a következő idényt is a DVSC-ben tölti

Labdarúgó NB I
2026.05.31. 18:53

Szalai Attila: Szeretnék hosszú távú szerződést kötni egy csapattal

Légiósok
2026.05.30. 08:30

„Meglátjuk, lesz-e lehetőségünk megtartani”– Szalai Attila jövőjéről beszélt edzője

Légiósok
2026.05.24. 09:37

Az ETO, az FTC és a ZTE emelkedett ki a teljesítményindexekben, no meg Vitális

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 15:44

Légiósok: Szalai Attila nem zárkózik el attól, hogy Lengyelországban maradjon

Légiósok
2026.05.19. 19:43

Dzsudzsák Balázs: Hálás vagyok a Lokinak az utolsó lehetőségért

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 07:03

Molnár Rajmund a nyári felkészülésbe már szeretne bekapcsolódni a Pogon Szczecinnél

Légiósok
2026.04.24. 09:15
Ezek is érdekelhetik