Huszti Szabolcs, a Zenit magyar labdarúgója elmondta a Szport-Expressz című lapnak: különösen fontos számára a válogatott Oroszország elleni, március 3-i mérkőzése.
„Ez lesz az oroszok első fellépése a maribori katasztrófa után, amely óriási csalódottságot keltett az egész országban" – utalt a Szlovénia elleni vb-pótselejtezőre Huszti.
„A szbornaja rendkívül erős együttes, és minden orosz játékos bizonyítani akar majd a drukkereknek, de nyerni akarunk hazai pályán. Jó meccset és magyar sikert várok. Rendkívül fontos nekem ez a találkozó, hiszen többek között a csapattársaim ellen is bizonyíthatok" – tette hozzá.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból
Kosárlabda
2026.06.12. 11:34
Ezek is érdekelhetik





