Euro 2008: Aragonés: „Fantasztikusan jó csapatom van”

2008.06.30. 00:31
Röpke győzelmi jelentést adott a finálé utáni sajtótájékoztatón az Európa-bajnok spanyol válogatott mestere, Luis Aragonés. Az üzenet egyértelmű egész Európának: "Nyertünk, pont, vége".
„Teljesítettük a kötelességünket. Nyertünk, pont, vége. Mindenki remekül elvégezte a rábízott feladatot és megérdemelten győztünk. Úgy gondolom, az egész tornán mi nyújtottuk a legjobb teljesítményt, nálunk nem voltak hullámvölgyek és a döntőben is jobban játszottunk ellenfelünknél. Gyorsabbak és pontosabbak voltunk a németeknél, sokkal több helyzetet dolgoztunk ki. Fantasztikusan jó csapatom van, támadásainkkal szemben egyetlen válogatottnak sem volt ellenszere" – mondta "Hortaleza bölcse". Nem maradok a válogatott élén, hisz nem is adtak rá lehetőséget. Az Eb előtt megállapodtam a szövetséggel arról, hogy nem hosszabbítjuk meg a szerződésem" – tette hozzá.
Legfrissebb hírek

Matajsz Márk: A teher már lekerült rólunk

Vízilabda
2026.06.11. 12:30

Nem teljesedett be Chwalinska tündérmeséje, Andrejeva nyerte a Roland Garrost

Tenisz
2026.06.06. 16:57

Futsal NB I: előnyben az Újpest a bajnoki döntőben

Labdarúgó NB I
2026.05.28. 22:50

Ismeretleneknek, családoknak is örömet szerezne a döntő megnyerésével Luis Enrique

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 13:58

Arteta a budapesti BL-döntő előtt: Valaki odafent megfelelően igazítja a csillagokat

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 13:32

BL-döntő: Henry és Kimpembe viheti pályára a trófeát a Puskás Arénában

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:15

Izgalmas csatában az FTC került előnybe a Honvéd ellen a férfi vízi ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.23. 22:55

Sinner megállíthatatlan: Rómában is nyert!

Tenisz
2026.05.17. 19:14
Ezek is érdekelhetik