Gyász: 35 napig volt kórházban, 22 évesen elhunyt a válogatott labdarúgó

P.  GY. B. P. GY. B.
2024.11.12. 12:58
Marco Angulo 22 évet élt (fotó: Getty Images)
Gyászol az ecuadori labdarúgás, 22 éves korában elhunyt Marco Angulo.

A kétszeres válogatott középpályás súlyos autóbalesete után 35 napot töltött kórházban, fejsérülései miatt több operáción is átesett, de nem tudták megmenteni az életét.

Angulót az ecuadori labdarúgás nagy tehetségének tartották, öt éve ott volt az U17-es világbajnokságon. Az Independiente Del Valléval bajnoki címet nyert, majd az Egyesült Államokba szerződött, ahol a Cincinnati labdarúgója volt. Márciusban viszont kölcsönben visszatért az LDU Quitóhoz.

A balesetben Roberto Cabezas, egy másik tehetséges labdarúgó is elhunyt.

 

 

Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyász: elhunyt a tromsői sakkolimpia magyar sikercsapatának szövetségi kapitánya

Egyéb egyéni
2026.06.26. 18:51

Az ecuadori szövetségi kapitány megadta a módját az ünneplésnek

Foci vb 2026
2026.06.26. 14:25

Vb 2026: Ecuadorban nemzeti ünnepet rendeltek el a továbbjutás másnapjára

Foci vb 2026
2026.06.26. 10:11

„Kérlek, hagyd már abba ezt az ostobaságot, de komolyan...” – Nagelsmann kiakadt a németek veresége után

Foci vb 2026
2026.06.26. 01:33

Statisztikák: Ecuador a negyedik amerikai csapat, amelyik vb-n legyőzte Németországot

Foci vb 2026
2026.06.26. 00:49

Ecuador továbbjutott a csoportelső Németország legyőzésével, Elefántcsontpart a második

Foci vb 2026
2026.06.26. 00:04

Hiába a 2. percben kapott gól, Ecuador fordított, legyőzte Németországot, és továbbjutott

Foci vb 2026
2026.06.25. 23:58
Ezek is érdekelhetik