Kulcsár Katalin elődöntőt vezet a női Bajnokok Ligájában

Kulcsár Katalin többéves kihagyás után ősszel tért vissza a Bajnokok Ligájába, ahol a Twente–Real Madrid és a Hammarby–Barcelona csoportmérkőzéseket is rábízták.
A 40 éves játékvezető most elődöntőt vezethet a legrangosabb kupasorozatban, az UEFA ugyanis rábízta a Barcelona–Chelsea rangadót.
Kulcsár mindkét csapattal többször találkozott, a Barcelona kétszer nyert, egyszer döntetlent játszott, egyszer pedig kikapott, amikor ő fújta a sípot. A Chelsea-nek eddig nem hozott szerencsét, a londoniak mindháromszor kikaptak vele.
Segítői Vad Anita és az ukrán Szvitlina Grusko lesznek. A negyedik játékvezető az olasz Silvia Gasperotti. A videóbíró Bognár Tamás, akinek munkáját a német Katrin Rafalski segíti. Munkájukat a szerb Ana Minics ellenőrzi.
Az elődöntő vasárnap 18 órakor lesz Barcelonában, a visszavágót egy héttel később rendezik.

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Újabb női játékvezető mutatkozik be a világbajnokságon

Folytathatja a vb-t a német játékvezető



