Dortmund: két játékos is megsérült az edzésen
A Borussia Dortmund két labdarúgója is megsérült a Bundesliga jövő szombati újraindulására készülő német csapat edzésén.
A Bild című napilap beszámolója szerint a gyakorlásokon két középpályás, Axel Witsel és Emre Can járt pórul, és vált kétségessé, hogy a combjukkal bajlódva ott tudnak-e lenni a Schalke 04 elleni bajnoki mérkőzésen. A már régebb óta sérült Marco Reus és Dan Axel Zagadou is hiányozhat az összecsapásról.
A hosszas szünet után újrainduló Bundesligában a 26. fordulót rendezik jövő hétvégén, az összes meccset nézők nélkül bonyolítják le a koronavírus-járvány miatt.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Manuel Neuer: A cserék is jó energiákat hoztak a játékba
Foci vb 2026
2026.06.14. 22:55
Ezek is érdekelhetik





