Még több autó-motor
MotoGP: Marc Márquez nyert Brnóban is
MotoGP: Francesco Bagnaia nyerte meg a brnói sprintversenyt
MotoGP: a Cseh Nagydíjon állna újra csatasorba Álex Márquez
Népszerű cikkek
Marc Márquez: Akkor lennék dobogós a Balaton Parkban, ha a többiek valamit rosszul csinálnának
MotoGP: a hétvégén tárgyalnak a Magyar Nagydíj jövőjéről
Kiss Norbert négy futamból három győzelemmel kezdett a kamion Eb-n

Egyéb autó-motor
2012.03.11. 19:00
Videó: egy galamb vette el a monzai elsőséget Michelisz Norberttől
Ahogy arról már korábban beszámoltunk, Michelisz Norbert a nyolcadik helyen zárta a túraautó-világbajnokság idénynyitó, monzai versenyének második futamát. Az élről rajtoló magyar pilóta nagy küzdelemben a hetedik kör közepéig vissza tudta verni a nálánál érezhetően gyorsabb és erősebb autóban ülő riválisok támadását, aztán elütött egy galambot, aminek következtében eltört a jobb első felfüggesztése. Akkor fél körön belül négyen is megelőzték, később pedig még hárman, így meg kellett elégednie a nyolcadik hellyel. Tekintse meg Michelisz esetét a galambbal és a csapat futam utáni értékelését!

Egyéb autó-motor
2012.03.11. 17:27
Túraautó-vb: Michelisz a 7. körig állt az élen, de jött a galamb
Michelisz Norbert a nyolcadik helyen zárta a túraautó-világbajnokság idénynyitó versenyének második futamát. Az élről rajtoló Michelisz nagy küzdelemben a hetedik kör közepéig vissza tudta verni a nálánál érezhetően gyorsabb és erősebb autóban ülő riválisok támadását, aztán elütött egy galambot, ami elvitte a szerencséjét. Bár lehet, a szerencsétlen madár technikai hibát is okozott... Akkor fél körön belül négyen is megelőzték, később pedig még hárman, így meg kellett elégednie a nyolcadik hellyel. Wéber Gábor a 11. helyen végzett.

Egyéb autó-motor
2012.03.11. 13:51
Túraautó-vb: a címvédő nyert az első versenyen, Michelisz 9. lett
Michelisz Norbert a 9., Wéber Gábor pedig a 17. lett a túraautó-vb első, monzai versenyén. A futamot a világbajnoki címvédő Yvan Muller nyerte meg tavalyi második helyezett csapattársa, Robert Huff előtt, míg a harmadik pozícióban az élről induló Gabriele Tarquini ért célba.

Egyéb autó-motor
2012.03.11. 12:34
Túraautó-vb: Michelisz bizakodik, Wébert a rajtrács végére sorolták
Michelisz Norbert szerencsésnek vallja magát, hogy a túraautó-világbajnokság vasárnapi második futamát az élről kezdheti, de nem hisz benne, hogy a győzelmet is megszerezheti az erősebb Chevroletekkel szemben. A Zengő-csapat másik pilótáját, Wéber Gábort motorcsere miatt az utolsó rajtkockába sorolták.

Egyéb autó-motor
2012.03.10. 15:16
WTCC: Michelisz Norbert az élről indulhat a második futamban
Michelisz Norbert az élről indulhat a túraautó-világbajnokság idénynyitó versenyének második futamán, miután az időmérő edzésen a tizedik legjobb időeredményt érte el. Értelemszerűen így az első futamon a tizedik pozícióból vághat neki a versenynek. Csapattársa, a Zengő Motorsport másik magyar versenyzője, Wéber Gábor mindkét monzai futamon a 12. helyről startolhat.
367
/
444

































