Még több jégkorong
Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál
Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán
Jégkorong: Olimpiai Érdemrendet vehetett át az IIHF leköszönő elnöke
Népszerű cikkek
Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál
Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával
„Nagyon várom, izgalmas feladat előtt állok” – Szélig Viktor a rá váró milánói kihívásról

Jégkorong
2009.04.04. 23:03
Jégkorong: több ezer plüssmaci talált új gazdára
4532 plüssállatot dobtak be a jégre a szurkolók a csütörtöki, fergeteges hangulatú, finnek elleni győztes mérkőzés első magyar gólja után. A játékokat Kangyal Balázs, Svasznek Bence, Majoross Gergely, Fodor Szabolcs és válogatott játékos társaik, valamint Ocskay Gábor húga személyesen adta át három gyermekklinika kis betegeinek.

Jégkorong
2009.04.03. 20:23
Jégkorong: Palkovics, Szuper és Kovács Csaba is pihenőt kapott
Alaposan megkeverte a kártyákat Pat Cortina, a magyar jégkorong-válogatott szövetségi kapitánya. A finnek tegnapi legyőzése után kihirdette mai kezdőcsapatát, amelyben nem szerepel a szerdai meccs két főszereplője, Palkovics Krisztián, valamint Szuper Levente. Mellettük Kovács Csaba, illetve a brianconi trió, Ladányi Balázs, Szélig Viktor és Vas Márton is pihenőt kapott a kapitánytól, aki szintén nem lesz ott a miskolci mérkőzésen: klubcsapatával, az EHC Münchennel a német másodosztályú bajnokság elődöntőjében szerepel.

Jégkorong
2009.04.03. 20:23
<b>Jégkorong: Miskolcon hatgólos győzelmet arattak a finnek</b>
A magyar jégkorong-válogatott felkészülési mérkőzésen a csütörtöki bravúr után, Miskolcon 6–0-ra kikapott Finnország ellen, a találkozó legjobbja a vendégek balszélsője, Kalle Kerman volt, aki egymaga három gólt szerzett.
834
/
1145





























