Még több NB I
Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán
Döntetlennel kezdte meg a Ferencváros az ausztriai edzőtábort
NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos
Népszerű cikkek
NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos
Gruber Zsombor: Mindenki bizonyítani szeretne most Borbély Balázsnak
Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
19 708
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2008.06.04. 15:55
Paks: felbontották Márkus Tibor szerződését, szabadon igazolható
Az élvonalbeli Paksi FC vezetősége a játékos kérésének eleget téve felbontotta a szerződését Márkus Tibornak, így az idén öt gólig jutó csatár szabadon igazolhatóvá vált. A 30 éves támadó iránt a hírek szerint több első-, és másodosztályú hazai klub is érdeklődik.

Labdarúgó NB I
2008.06.04. 10:02
Siófok BFC: már nem Aldo Dolcetti a Balaton-partiak trénere
Közös megegyezéssel távozik az élvonalbeli Siófok BFC vezetőedzője Aldo Dolcetti. A 42 éves olasz szakember januárban Tornyi Barnabás helyett került a csapat kispadjára, és irányítása alatt a csapat 15 bajnokiján 12 pontot szerzett. A klubvezetés tervei szerint a jövő hétre sikerül megtalálni Dolcetti utódját.
4382
/
5302

























