Még több NB I
DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény
Edző megy Zalaegerszegről Lendvára, játékosok is mehetnek – hivatalos
Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában
Népszerű cikkek
Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított
Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
6 605
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2008.02.02. 23:43
Felkészülési mérkőzések: két meccset is megnyert a Fradi
Két felkészülési mérkőzésen is pályára lépett a Ferencváros labdarúgócsapata szombaton. Csank János együttese a Soroksár ellen erősebb összeállításban lépett pályára, és nyert is 2-1-re. A Dabas ellen is ugyanilyen arányban nyertek a zöld-fehérek, ahol a kilencedik kerületiek legjobbja Bartha László volt, aki két gólt is szerzett, ráadásul a fiatal csatár a soroksáriak ellen is betalált.

Labdarúgó NB I
2008.01.31. 23:15
Felkészülési mérkőzések: nem bírt a Diósgyőr a Kazincbarcikával
Kazincbarcika helyett végül is Diósgyőrött a műfüves pályán csapott össze a két szomszédvár csapata. A vegyészvárosban csütörtökön délelőtt jelentős mennyiségű hó esett, így a salakos játéktér használhatatlanná vált.
4413
/
5301

























