Neymar a brazilok királya FIFA14-ben, Hulk a legbénább
A Dél-Afrikában (nagy meglepetésre) Dél-Afrika legjobbjai ellen felkészülési mérkőzésre készülő brazil labdarúgó-válogatott tagjai csapatépítő FIFA14-háziversennyel ütötték el az időt a szállodájukban.
A népszerű futballszimulációs játék meccsei során kiderült, hogy Hulk (az élő focival ellentétben) rettentő béna, vagy csak túl erős, így minden gombnyomásnál összetör egy kontrollert. Egy biztos, David Luizék nem kímélték a Zenit csatárát, vicces videóval ugratták.
„Ki a legbénább?” – teszi fel a kérdést a videót feltöltő Chelsea-hátvéd, majd a selecao tagjai (Willian, Oscar, Marcelo, Thiago Silva és a többiek) egyesével és közösen is válaszoltak. HULK!
A háziverseny bajnoka egyébként Neymar, a Barcelona kiválósága lett, az elődöntőben Oscart 3–0-ra intézte el, Fredet pedig 1–0-ra győzte le a fináléban.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Neymar nem utazik el a Haiti elleni mérkőzésre
Foci vb 2026
2026.06.18. 17:29

Ancelotti elárulta: Neymar nem játszik Marokkó ellen
Foci vb 2026
2026.06.13. 01:32

Neymar kihagyja a brazilok első meccsét – hivatalos
Foci vb 2026
2026.06.13. 01:14

Már az Egyesült Államokban készül a brazil válogatott
Foci vb 2026
2026.06.04. 11:23
Ezek is érdekelhetik




