Tenisz: Federer után Kvitová is csókbetegségben szenvedett
A világranglista negyedik helyén álló játékos a szokásosnál kevesebb tornán vett részt a fáradtsággal, lázzal, torokfájással, izomfájdalmakkal és étvágytalansággal járó fertőzés következtében.
A világranglista negyedik helyén álló játékos a szokásosnál kevesebb tornán vett részt a fáradtsággal, lázzal, torokfájással, izomfájdalmakkal és étvágytalansággal járó fertőzés következtében.
Szóvivője szerint azonban nemrég már megtalálták a Pfeiffer-féle mirigyláznak vagy csókbetegségnek is nevezett kór antitestjeit a vérében.
„Petra versenyezhet, de folyamatos orvosi felügyelet alatt áll” – hangsúlyozta Karel Tejkal.
A teniszezők közül korábban Szávay Ágnes és a volt világelső Roger Federer is szenvedett mononukleózisban, míg a horvát Mario Ancicnak és a svéd Robin Söderlingnek a pályafutásába került a vírusfertőzés.

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti




