Tenisz: Djokovics visszalépett Cincinnatiben
Visszalépett a vasárnap rajtoló cincinnati tenisztornától Novak Djokovics, a férfi világranglista éllovasa.
A szerb játékos csuklósérülésre hivatkozva mondta le a szereplést a US Open egyik legfontosabb felvezető versenyén, és csak a New York-i Grand Slam-tornán lép ismét pályára.
„Sok meccsem volt mostanában, és pihennem kell, hogy rendbe jöjjön a csuklóm” – közölte a 12-szeres Grand Slam-bajnok, aki vasárnap meglepetésre már a nyitókörben kiesett a riói olimpián, miután két szettben alulmaradt az argentin Juan Martin del Potróval szemben.
Djokovics öt döntőt vívott már Cincinnatiben, de valamennyit elvesztette.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



