Tenisz: Gálfi Dalma visszalépett párosban a budapesti tornától
Vírusos betegsége miatt mégsem lép pályára párosban Gálfi Dalma a budapesti női kemény pályás WTA-tenisztornán.
A 18 éves játékos helyett Bukta Ágnes szerepel Stollár Fanny oldalán, míg Udvardy Pannához az orosz Anna Blinkova csatlakozik – a főtábla első kiemeltje Babos Tímea és a cseh Lucie Safárová duója. Ha az orvosi kezelések időben hatnak, Gálfi egyesben pályára lép a versenyen, első ellenfele a 7. kiemelt Oceane Dodin lesz, míg a combsérüléssel bajlódó Stollár a montenegrói Danka Koviniccsel küzd meg a továbbjutásért.
Vasárnap megrendezték az egyéni viadal selejtezőjének első fordulóját, a szabadkártyás Bukta Ágnesnek és Udvardy Pannának sem volt esélye bejutni a hétfői második körbe.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


