Tenisz: Andy Murray is visszalépett a US Opentől
A világranglistán második Andy Murray sérülés miatt visszalépett a hétfőn kezdődő 137. Amerikai nemzetközi teniszbajnokságtól.
A 30 éves brit játékos – aki Wimbledon óta nem versenyzett – elhúzódó csípőproblémáival indokolta szombaton nyilvánosságra hozott döntését.
Az eredetileg második helyen kiemelt olimpiai bajnok 2012-ben megnyerte a US Opent.
Korábban a New Yorkban címvédő Stan Wawrinka közölte, hogy térdműtét miatt nem versenyez már az idén, a kétszeres bajnok Novak Djokovics szezonjának könyöksérülés vetett véget, míg a 2014-ben US Open-döntős Nisikori Kei csuklóproblémák miatt pihen 2018-ig.
Az ATP-rangsorban 11. kanadai Milos Raonic csütörtökön közölte, hogy csuklóműtét miatt nem vehet részt az év utolsó Grand Slam-tornáján.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



