Tenisz: Berdych számára is idő előtt véget ért a szezon
A 32 éves cseh játékos – aki legjobbjaként negyedik volt az ATP-rangsorban – hátsérülésre hivatkozva mondta le a szereplését a bécsi és a párizsi versenyen.
„Wimbledon óta fájdalommal játszottam, a pekingi utolsó mérkőzésemen pedig még rosszabb lett a helyzet” – mondta döntése okáról Berdych, aki legközelebb már csak 2018-ban lép pályára.
Korábban az éljátékosok közül sérülés miatt Novak Djokovics, Andy Murray, Stan Wawrinka, Nisikori Kei és Milos Raonic számára is idő előtt befejeződött az idény.
„Wimbledon óta fájdalommal játszottam, a pekingi utolsó mérkőzésemen pedig még rosszabb lett a helyzet” – mondta döntése okáról Berdych, aki legközelebb már csak 2018-ban lép pályára.
Korábban az éljátékosok közül sérülés miatt Novak Djokovics, Andy Murray, Stan Wawrinka, Nisikori Kei és Milos Raonic számára is idő előtt befejeződött az idény.

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti




