Tenisz: ki látott már ilyet!? Tsongáék labdamenet közben kezdtek el lábtengózni – videó
Lábtengózni kezdett egymással labdamenet közben Jo-Wilfreid Tsonga és Benoit Paire a hallei füves pályás férfi tenisztorna keddi játéknapján. A két francia játékos a második szett elején úgy gondolta, megmutatja a nagyérdeműnek, hogy nemcsak ütővel bánik jól a teniszlabdával, hanem lábbal is.
A második játszma elején Paire 1:1-es állásnál adogatóként 40–15-re vezetett, amikor szerva közben kicsúszott az ütő a kezéből. Tsonga fogadni tudta az adogatását, visszaütötte a labdát honfitársa térfelére, aki az ütőjét elhagyva úgy döntött, lábbal „folytatja” a labdamenetet. Ebben Tsonga is partner volt, így a két francia elkezdett emelgetni a háló fölött – a közönség nagy-nagy örömére.
A mókának Paire vetett véget egy félfordulatos kapáslövéssel.
A pontot természetesen Tsonga kapta, hiszen az utolsó szabályos ütést ő mutatta be a labdamenetben. És a meccset is ő nyerte meg 6:4, 7:5-re, így bejutott a második fordulóba.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Hallei tenisztorna: Fritz 66 perc alatt legyőzte Marozsánt
Tenisz
2026.06.18. 13:25

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


