Hosszú Katinka találkozott a NOB elnökével – fotók

Fotó: Hosszú Katinka Facebook-oldala
Hosszú Katinka Facebook-bejegyzésben számolt be arról, hogy Lausanne-ban találkozott a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnökével, Kirsty Coventryvel.
„Nagyon különleges találkozó régi barátommal és úszótársammal, Kirsty Coventryvel, aki most a Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke. Korábban az úszópályákat, most az ötleteinket osztjuk meg egymással az irodájában Lausanne-ban. Micsoda utazás volt! Gratulálok!” – írta Facebook-bejegyzésében Hosszú Katinka.
Legfrissebb hírek

„Mádám Prezident”– Csisztu Zsuzsa publicisztikája
Egyéb egyéni
2026.06.15. 00:35

Sunil Sabharwal: Több szálon együtt dolgoztunk a NOB-bal
Egyéb egyéni
2026.06.12. 16:07
Ezek is érdekelhetik





