
Márton Anita (Fotó: Tumbász Hédi)
Márton Anita olimpiai bronzérmes súlylökő sportolóként nem örül, de úgy véli, egészségügyi szempontból a legjobb döntés született a tokiói olimpia elhalasztásával.
„Nem volt váratlan a döntés, tulajdonképpen már két-három hete számoltunk azzal, hogy ez lesz a vége – mondta Márton Anita olimpiai bronzérmes súlylökő. – Sportolóként nyilván nem örülök, de természetesen megértem, hogy egészségügyi szempontból ez volt a legjobb döntés. És a leginkább reális is, hiszen jelen körülmények között senki sem tud normálisan készülni. Azt még nem tudni, innen hogyan tovább, most is megyek le edzésre, ahol átbeszéljük a dolgokat, hiszen jelen helyzetben érdemi munkába nem érdemes belekezdeni. A célunk csak a szinten tartás lehet."
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik




