Férfi párbajtőr: kilencedik a magyar csapat Legnanóban

MTI MTIMTI MTI
2008.02.03. 20:12
A kilencedik helyen végzett a magyar férfi párbajtőr-válogatott az olaszországi Legnanóban rendezett Világkupa-versenyen.
A Boczkó Gábor, Imre Géza, Kovács Iván, Kulcsár Krisztián alkotta csapat a nemzetközi szövetség honlapja alapján a nyolcaddöntőben 43-42-re kikapott az észtektől, majd 45-40-re verte a dél-koreaiakat, 45-32-re a kazahokat és 42-41-re a venezuelaiakat.A magyarok, akik január 20-án Dohában ezüst-, egy hete Kuvaitvárosban pedig aranyérmet szereztek, nem hivatalos számítás szerint már kiharcolták az olimpiai részvétel jogát. Ezúttal az olaszok győztek az ukránok és a lengyelek előtt.Az olaszországi versenyen egyéniben Boczkó és Imre jutott a legtovább, előbbi kilencedik, utóbbi 12. lett szombaton.
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: hetedik a férfi párbajtőrcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.19. 17:08

Vívó Eb: Siklósi Gergely az első körben búcsúzott

Egyéb egyéni
2026.06.16. 13:11

Vívás: nem jutott 16 közé a férfi párbajtőrcsapat a berni vk-viadalon

Egyéb egyéni
2026.05.24. 11:12

Még ki sem nevezték, máris támadják Kálnoki Kis Attilát

Egyéb egyéni
2026.05.17. 12:22

NS-infó: lehet, hogy mégsem Kulcsár Krisztián lesz a sportállamtitkár?

Egyéb egyéni
2026.05.15. 08:43

NS-infó: Kulcsár Krisztián lesz a sportért felelős államtitkár

Egyéb egyéni
2026.05.13. 20:59

Boczkó Gábor: Most beleférnek a hullámvölgyek, az olimpiai kvalifikációra kell kiegyenesednünk

Egyéb egyéni
2026.05.06. 10:44

Vívás: Nagy Dávid arany-, Muhari Eszter ezüstérmes a párbajtőrözők budapesti GP-viadalán

Egyéb egyéni
2026.04.19. 21:06
Ezek is érdekelhetik