Evezés: negyedik lett a vk-döntőben a Simon, Juhász duó

MTI MTIMTI MTI
2011.05.29. 12:06
Címkék
A kormányos nélküli kettesek között szereplő Simon Béla, Juhász Adrián duó negyedik lett a szám vasárnapi hatos döntőjében az evezősök idei első Világkupa-viadalán, Münchenben.

A nemzetközi szövetség honlapjának tanúsága szerint a magyar kettős sokáig az utolsó helyen haladt a fináléban, a hajrája azonban remekül sikerült, s végül éppen csak lemaradt a dobogóról. Az élen a britek hajója végzett, mögöttük az olaszok és a görögök értek célba.

A Szabó Katalin, Gyimes Krisztina normálsúlyú kétpár a B döntőben volt érdekelt a zárónapon, s mivel ott az utolsó helyen zárt, összesítésben a 12. helyen végzett.

A két könnyűsúlyú kétpárevezős egység már szombaton befejezte szereplését a bajor fővárosban, a Hajdú Zsuzsa, Alliquander Anna páros a 16., a Varga Tamás, Galambos Péter duó pedig a 19. lett.

Legfrissebb hírek

Evezős-vk: a magyarok közül Pétervári-Molnár Bendegúz végzett a legelőkelőbb helyen Luzernben

Egyéb egyéni
6 órája

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
17 órája

Elképesztő látvány, norvég megszállás: ezrek eveznek a Times Square-en – videó

Foci vb 2026
2026.06.22. 09:48

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után

Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról

Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb

Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Los Angeles 2028: mindkét evezős számban indulna Pétervári-Molnár Bendegúz

Egyéb egyéni
2026.04.21. 12:30

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45
Ezek is érdekelhetik