Evezés: negyedik lett a vk-döntőben a Simon, Juhász duó
A kormányos nélküli kettesek között szereplő Simon Béla, Juhász Adrián duó negyedik lett a szám vasárnapi hatos döntőjében az evezősök idei első Világkupa-viadalán, Münchenben.
A nemzetközi szövetség honlapjának tanúsága szerint a magyar kettős sokáig az utolsó helyen haladt a fináléban, a hajrája azonban remekül sikerült, s végül éppen csak lemaradt a dobogóról. Az élen a britek hajója végzett, mögöttük az olaszok és a görögök értek célba.
A Szabó Katalin, Gyimes Krisztina normálsúlyú kétpár a B döntőben volt érdekelt a zárónapon, s mivel ott az utolsó helyen zárt, összesítésben a 12. helyen végzett.
A két könnyűsúlyú kétpárevezős egység már szombaton befejezte szereplését a bajor fővárosban, a Hajdú Zsuzsa, Alliquander Anna páros a 16., a Varga Tamás, Galambos Péter duó pedig a 19. lett.
Legfrissebb hírek

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után
Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról
Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb
Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája
Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45
Ezek is érdekelhetik



