Evezés: csepeli siker az országos bajnokság nyitányán
A Csepel Evezős Klub csapata, Alker Patrik, Krpesics Péter, Markgrúber Balázs és Vermes Péter nyerte meg a kormányos nélküli négyesek versenyét az evezősök 113. országos bajnokságának nyitó napján a Szeged melletti Maty-éri pályán.
Másodikként a Győri Vízügy Spartacus Evezős Klub, harmadikként pedig a Bajai Spartacus Sport Club egysége zárt. Csütörtökön a felnőtt mezőnyben ebben az egy számban hirdettek győztest.
Az ob-ra 27 klub több mint ezer evezőse nevezett, s vasárnapig a különböző korosztályokban 104 versenyszámban hirdetnek magyar bajnokot.
Legfrissebb hírek

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után
Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról
Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb
Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája
Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45
Ezek is érdekelhetik



