Videó: Jó lenne tudni, elég-e nekünk a maximum - Szivics
A Diósgyőri VTK 2–2-es döntetlent játszott hazai pályán az MTK-val a labdarúgó NB I 2. fordulójában. A mérkőzés után a miskolciaktól Tomiszlav Szivics vezetőedző és Tisza Tibor, míg a vendégektől Pölöskei Zsolt, illetve Kanta József értékelt az NSO Tv-nek.
KÜZDELEM EGYMÁSÉRT, ELŐRÉBB LÉPÉS, HATPONTOS MECCSKÜZDELEM EGYMÁSÉRT, ELŐRÉBB LÉPÉS, HATPONTOS MECCS
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







