A labdarúgó NB I 12. fordulójából két mérkőzés maradt vasárnapra. A Ferencváros Debrecenbe látogat, a Győr pedig Szombathelyre. Az élvonal mellett a harmadosztályban is rendeznek meccseket.
NB III
Keleti csoport
13.30: Veresegyház–Tiszaújváros
Középcsoport
13.30 Gyöngyös–Cigánd
13.30 Dabas–Rákospalotai EAC
13.30 Videoton II–Orosháza
Nyugati csoport
13:30 Diósd–Nagyatád
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







