NB I: „Annak, aki részt vett ebben a vereségben, kuss van”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.04.12. 20:59
Mint arról beszámoltunk, a Videoton hazai pályán 7–0-ra legyőzte a 37. perctől emberhátrányban játszó Haladást a labdarúgó NB I 23. fordulójának záró mérkőzésén. A szombathelyi együttes szakmai igazgatója, Szentes Lázár a mérkőzést közvetítő Sport Televízió kamerája előtt elmondta, aki részt vett ebben a vereségben, az jobban teszi, ha csendben marad.



„A második félidőben már egyáltalán nem hasonlítottunk egy futballcsapatra. Játékosok és edző nélkül nagyon szomorú játékot játszottunk. A meccs után kötelességem nyilatkozni, de aki ebben a vereségben részt vett, annak kuss van. Semmit sem mondhatunk, a felelősséget mindenkinek magára kell vállalnia” – mondta Szentes Lázár, a Haladás szakmai igazgatója, akit Leandro Martínez kiállítása után azért küldött a lelátóra Farkas Ádám játékvezető, mert egy méterre belépett a pályára.

„A támadójátékunk remekül működött. Természetesen befolyásolta a mérkőzés képét, hogy az ellenfél emberhátrányban játszott, de már a kiállítás előtt is sok helyzetet dolgoztunk ki. Lépésről lépésre haladunk, jól megbirkózunk a vállunkra helyezett teherrel” – vélekedett Joan Carrillo, a Videoton vezetőedzője.

„Nagyon elégedett vagyok a játékosokkal, akik a szezon első napjától kezdve keményen dolgoznak. Persze volt olyan mérkőzés, amikor nem játszottunk ennyire jól, ettől függetlenül akkor is mindent beleadtak a fiúk az edzéseken. Az elvégzett edzésmunka most látványosan meghozta a gyümölcsét” – tette hozzá a spanyol szakember.

 

Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

NB II: a Videoton három játékosa is visszatér korábbi csapatához – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.20. 16:14

Fehérvári győzelemmel köszönt el a másodosztálytól a Budafok

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 16:59

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00
Ezek is érdekelhetik