FTC: az MK-elődöntőben duplázó támadó profi szerződést kapott
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros hivatalos honlapján jelentette be, hogy profi szerződést kötött Kundrák Norberttel. Azt nem hozták nyilvánosságra, hogy hány évre írt alá a 18 éves támadó.
Kundrák tavaly nyáron szerződött a Fradihoz, ősszel a Koroncó elleni Magyar Kupa-mérkőzésen debütált az első csapatban. Az NB I-ben a DVSC elleni bajnokin mutatkozott be, a Budafok elleni MK-elődöntőn pedig két góllal hívta fel magára a figyelmet. A vezetőség jó teljesítményét látva profi szerződést kötött vele.
A zöld-fehérek nemrégiben Kundrák mellett négy fiatal tehetséggel kötöttek profi kontraktust: egy héttel ezelőtt Novák Zsombor és Derekas Zoltán kötelezte el magát, tegnap pedig Gera Dávid és Nagy Gábor.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik






