NB II: idegenben játssza első négy mérkőzését az SZTK

2012.08.15. 16:24
Idegenben játssza első négy bajnoki mérkőzését a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Szigetszentmiklós. A klub kérésére a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) döntött a pályaválasztói jog felcserélése mellett.

A döntés értelmében az NB II Nyugati csoportjának második fordulójában Ajkán, a negyedikben pedig Zalaegerszegen lép pályára az SZTK. A klub építkezési munkálatok miatt kérte a pályaválasztói jogok felcserélését.

A másodosztály küzdelmei pénteken a Nyíregyháza–FTC II (15.00, Duna Tv) mérkőzéssel veszik kezdetét.

Legfrissebb hírek

Férfi kézi NB I: az FTC helyett a Szigetszentmiklós edzője lesz Kilvinger Bálint – hivatalos

Kézilabda
2026.06.17. 15:27

Kiesett a Komló, benn maradt a Szigetszentmiklós a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.05.20. 20:19

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

Egy góllal nyert idegenben az FTC és a Balatonfüred is

Kézilabda
2026.04.25. 21:04

Tizenhét vereség után a Győr 22 ponttal verte meg a Dávid Kornél KA-t

Kosárlabda
2026.04.15. 21:13

Schmidt Gábor: A „gyémántcsiszolók” és a „gyémántbányászok” munkáját is segítjük

Egyéb egyéni
2026.04.02. 20:42

A Cegléd 101 pontot szórva győzte le simán idegenben a Győrt a női kosár NB I-ben

Kosárlabda
2026.04.01. 20:26

Női kosár NB I: idegenben győzött a Szekszárd és a Cegléd

Kosárlabda
2026.02.15. 19:57
Ezek is érdekelhetik