Magyar Kupa-győztes csatárt is igazol a Dorogi FC

P. K.P. K.
2025.06.26. 10:37
null
Tischler Patrik (balra) a 2024–2025-ös idényben tíz gólt szerzett az NB III-as Bicskében (Fotó: facebook.com/bicskeitc)
A Nemzeti Sport értesülései szerint újabb rutinos, korábbi NB I-es játékost szerződtet a harmadosztályú Dorogi FC.

 

Korábban már írtunk róla, hogy az NB III-as Doroghoz szerződött a 36 éves Barczi Dávid és játékos-pályaedzőként a 36-szoros válogatott Koman Vladimir is. A következő közismert szerzemény pedig az Újpesttel 2018-ban Magyar Kupát nyert csatár, Tischler Patrik, aki az NB I-ben játszott az MTK-ban, a Puskás Akadémiában, a Videotonban, az Újpestben, a Honvédban, Kisvárdán és Debrecenben is, 248 NB I-es meccsen 62 gólt szerzett. 

A 33 éves csatár (júliusban tölti be a 34. életévét) a 2024–2025-ös idényben az NB III-as Bicskében 24 meccsen tíz gólt szerzett. A dorogiak már megállapodtak vele, hogy az új idényt náluk kezdi, a héten be is kapcsolódik a nyári felkészülésbe, Bücs Zsolt vezetőedző csapatánál. 

A héten arról is beszámoltunk, hogy a Dorogi FC együttműködési megállapodást kötött a Budapest Honvéddal és július 1-jétől Zsivótzky Gyula lesz a klub szakmai igazgatója. A játékoskerettel kapcsolatos változás még, hogy csatlakozott kerethez Érdről a 22 éves kapus, Tóth Gábor, a Kelen SC-től a középpályás Erdei András, Budaörsről pedig a védő Szamosi Tamás. 

Labdarúgó NB II
2025.06.24. 10:31

A Honvéddal kötött együttműködést a Dorog, újabb játékosok is érkeztek

Zsivótzky Gyula szakmai igazgatóként fogja segíteni az NB III-as csapatot, amely elkezdte a felkészülést.

 

 

Legfrissebb hírek

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
10 órája

Felkészülés: nem bírt egymással az Újpest és a kolozsvári Universitatea

Labdarúgó NB I
12 órája

Felkészülés: a Nyíregyháza kétgólos vereséget szenvedett a Wolfsbergtől

Labdarúgó NB I
12 órája

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
13 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
22 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
Tegnap, 0:38

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 21:50

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik