A 96 éves Szepesi Györgyöt köszöntötték

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.02.06. 19:23
null
Szepesi Györgyöt szűk körű összejövetelen köszöntötték (Fotó: Koncz György)
Születésnapja alkalmából köszöntötték kedd délután a Magyar Sportújságírók Szövetsége és a Magyar Labdarúgó-szövetség képviselői Szepesi Györgyöt, a legendás rádióriportert, az MLSZ korábbi elnökét, tiszteletbeli elnökét, a FIFA egykori vezetőséi tagját, az Aranycsapat „tizenkettedik játékosát”, aki hétfőn töltötte be 96. évét.

 

A szűk körű összejövetelen a hónapok óta betegeskedő riporterlegenda a fia, János társaságában fogadta az MLSZ-ből érkező Berzi Sándor alelnököt, nemzetközi igazgatót és Huszár Istvánt, a nemzetközi osztály helyettes vezetőjét, akit 38 évvel ezelőtt, 1980-ban Szepesi vett fel dolgozni a szövetséghez.

A sportújságírókat Kolodzey Tamás, a régi miskolci barát és kolléga, valamint Szöllősi György, az MSÚSZ elnöke, a Nemzeti Sport főszerkesztője képviselte. Jelen volt a találkozón a Puskás Akadémia képviseletében Jakab János, a felügyelőbizottság elnöke, korábbi élvonalbeli labdarúgó és dr. Pénzes István, a Kútvölgyi úti kórház főorvosa is.

Legfrissebb hírek

Népsport: Sebes Gusztáv egy döntetlenbe bukott bele

Népsport
2026.06.09. 09:15

A magyar és külhoni utánpótlás ünnepe: megrendezték a VI. Kocsis-kupa országos döntőjét

Utánpótlás
2026.06.07. 14:45

A néma is gólt kiált – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
2026.05.09. 23:57

Az Aranycsapat több mint 100 éve született tagjaira emlékeztek Budafokon – videó

Magyar válogatott
2026.03.21. 10:07

Megkezdődött a Grosics 100 emlékév

Magyar válogatott
2026.02.04. 17:51

Száz éve született Grosics Gyula, az Aranycsapat negyedik védője

Magyar válogatott
2026.02.04. 07:00

Szobrok árnyéka – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
2026.01.25. 23:01

Megjelent az első, hivatalosan licencelt Puskás-kártyakollekció

Magyar válogatott
2026.01.03. 10:30
Ezek is érdekelhetik