Bozóky Imre UEFA-bizottsági tag lett

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2002.07.31. 21:49
Címkék
Nagy megtiszteltetés érte Bozóky Imrét, a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnökét. A magyar futball első számú vezetőjét az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fellebbviteli bizottsága tagjává választották. Noha a szervezet megújult bizottságainak összetételét hivatalosan csak a jövő héten hozzák nyilvánosságra, immár biztos, hogy Bozóky is az új tagok között lesz. A fellebbviteli bizottság foglalkozik azokkal az ügyekkel, amelyek jogorvoslat céljából a fegyelmi bizottság (ennek tagja egyébként Berzi Sándor, az MLSZ főtitkára) döntése után másodfokon az UEFA elé kerülnek. Az említett két bizottság az Európai Labdarúgó-szövetség két legjelentősebb testülete. Mint ismert, Bozóky az UEFA áprilisi tisztújító kongresszusán a végrehajtó bizottsági tagságra jelölt sportvezetők között volt, ám akkor elegendő szavazat híján nem kapott megbízást."Megtiszteltetés számomra, hogy ennek a nagy tekintélyű testületnek a tagjává választottak. Úgy gondolom, ez nem pusztán az én munkám, hanem az MLSZ tevékenységének elismerése is” – mondta Bozóky, aki két esztendeje részt vesz az UEFA ifjúsági világbajnokságot szervező bizottságának munkájában is.
Legfrissebb hírek

Fabio Cannavaro: Még ha szenvedtek is a játékosaim, megmutatták, mire képesek

Foci vb 2026
20 perce

Videók: Messi nélkül és Messivel is ment a góllövés az argentinoknak

Foci vb 2026
31 perce

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
1 órája

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
1 órája

Mahrez duplázott, Ausztria három perc alatt jutott a mennyből a pokolba és vissza

Foci vb 2026
2 órája

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–3

Foci vb 2026
2 órája

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik