Fordulat a Postás-ügyben

SZ. M.SZ. M.
2003.03.28. 20:27
Címkék
Az eddig történtek ismeretében váratlan, ám annál örömtelibb fordulat állt be a Postás-ügyben. Amint arról már többször is beszámoltunk, a Postás-Matáv SE alapítói – köztük elsősorban a Magyar Posta – egy évvel ezelőtt úgy döntöttek, hogy nem támogatják tovább az élsportot, ami természetesen a zuglói egyesület minden szakosztályát hátrányosan érintette. Az asztaliteniszezőket például élő szerződés kötötte a klubhoz, ám hiába, hiszen már lassan egy éve nem kapnak pénzt a Magyar Postától. Közben a férfiak tavaly tavasszal megnyerték a bajnokságot, a nők pedig néhány héttel ezelőtt az ETTU-kupában diadalmaskodtak, ráadásul az egyesület a szombaton kezdődő Európa-bajnokságra utazó csapatba is adott két játékost. Rostás Gábor, az egyesület nyáron megválasztott elnöke hosszú hónapok óta vívott kilátástalannak tűnő csatát a Magyar Posta vezetőségével, mire a napokban sikerült közelíteni az álláspontokat: "Ezúttal egyértelmű ígéretet kaptunk arra, hogy március végéig minden, az egyesület kötelékébe tartozó sportolónak kifizetik a tartozásukat, arról pedig még tárgyalunk, hogy az idény végéig hátralévő hónapokkal mi lesz”– újságolta a klubelnök.
Legfrissebb hírek

Portugália és Üzbegisztán sem „öltözött át” a csoportkörben – a K-csoport mai mezei

Foci vb 2026
4 perce

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – videó

Foci vb 2026
13 perce

Maraton kajak-kenu Eb: Csépe Panna ezüst-, Matkovics Lili Sára bronzérmes

Kajak-kenu
19 perce

A magyar férfi és női rögbisek sem jutottak négy közé a chisinaui Eb-körben

Egyéb csapat
34 perce

Kitört a balhé a panamaiak edzésén az angolok elleni meccs előtt – videó

Foci vb 2026
40 perce

Mexikói szurkoló a világ legmenőbb farkaskutyája – fotó

Foci vb 2026
51 perce

Az első tornáját nyerte meg Marozsán legyőzője Mallorcán

Tenisz
1 órája

Bemutatkozik Anglia piros felsője – az L-csoport mai mezei

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik