A Szpari lett a bajnok

B. M.B. M.
2008.07.19. 23:24
Címkék

Vége a pécsiek meglepetés menetelésének az MKB-kupa női csapatbajnokság szuperligájában, de a baranyaiaknak így sem kell szomorkodniuk, elvégre csak a fináléban kaptak ki a tavalyi ezüstérmes Bp. Spartacus gárdájától.

A fővárosiak a fináléban 5–1re győzték le az ebben az évben Marosi Katalint is szerepeltető, tavaly bronzérmes pécsieket: Arn Gréta például épp Marosit múlta felül, a tavaly még a baranyaiakat erősítő Kapros Anikó pedig Rédecsi Annát verte meg. A 17 éves Király Pálma is nyerni tudott, akárcsak az egyaránt az Egyesült Államokban tanuló és teniszező Borsányi Csilla és Babos Zsuzsanna. A pécsiek egyetlen győzelmét egy régi ismerős, Kuti Kis Rita aratta.

A harmadik hely a Nagy Kyra vezette tavalyi bajnok MTKErzsébetvárosé lett, amely a Tabáni Spartacust győzte le 6–0-ra. A kiesési helyosztók a Metró RSC és az Idom sikerét hozták, így a Sopron és a Budaörs játszik vasárnap a kiesés elkerüléséért.

Legfrissebb hírek

Különleges cipőben futballozott a curacaói középpályás

Foci vb 2026
5 perce

Díjugrató vk: ír győzelem, Dömse Tamás legjobb magyarként negyedik lett

Egyéb egyéni
15 perce

Öttusa-vk-döntő: Szép Balázs remek futással tizedikként ért célba – videó

Egyéb egyéni
23 perce

Akropolisz rali: Ogier győzött Görögországban

Egyéb autó-motor
25 perce

A rájátszás előtt Franciaország a vb favoritja az Optánál

Foci vb 2026
26 perce

Mennyből a pokolba: egyik pillanatról a másikra szertefoszlottak az iráni remények – videó

Foci vb 2026
34 perce

Sipos Adrián: Örökké hálásak leszünk Chema Rodrígueznek

Kézilabda
37 perce

Verstappen és Antonelli végig kergette, de Russell kitartott az élen Spielbergben!

F1
45 perce
Ezek is érdekelhetik