Gyász: öngyilkos lett a FIFA-botrányban érintett egyik ügyvéd
Öngyilkos lett kedden egy argentin ügyvéd, aki a gyanú szerint érintett volt a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) korrupciós botrányában.
Az egykori kormányzati tisztségviselő, Jorge Delhon vonat elé vetette magát, mert a büntetőügy New York-i tárgyalásán egy sportmarketingcég vezetője, Alejandor Burzaco azt vallotta, hogy kétmillió dollárral megvesztegette, hogy megkapja bizonyos labdarúgó-mérkőzések közvetítési jogát.
Az 52 éves korában elhunyt ügyvéd – aki Cristina Fernández korábbi argentin államfő hivatalában dolgozott – búcsúüzenetet is hagyott öngyilkossága előtt.
Az amerikai hatóságok több mint kétmillió dokumentumot vizsgálnak át a Dél-amerikai Labdarúgó-szövetség és a FIFA korrupciós botrányának nyomozása során.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44
Ezek is érdekelhetik




