A jövő hétvégén rajtoló Európa-bajnoki selejtezőkre készülő férfi röplabda-válogatott a második felkészülési mérkőzésén is kikapott Svájctól – közölte az MTI.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint Koch Róbert szövetségi kapitány együttese – amely szombaton 3:1-re maradt alul Budapesten – ezúttal maratoni, ötszettes meccsen szenvedett vereséget.
Az első selejtezőtornát jövő péntektől vasárnapig a Ludovika Arénában játssza a csapat, majd Portugáliába utazik. A további ellenfelek Norvégia és Fehéroroszország, az őszi kontinenstornára a csoportgyőztesek mellett a hét csoport öt legjobb másodikja jut ki.
RÖPLABDA
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Magyarország–Svájc 2:3 (24, –24, –23, 21, –20)
Legfrissebb hírek

Bravúros győzelem a norvégok ellen a röplabda Európa-ligában
Röplabda
2026.06.07. 19:10

Férfi röpi: negyedikként zárták a magyarok a MEVZA-tornát
Röplabda
2026.05.24. 21:12

Ciprus ellen győzött férfi röplabda-válogatottunk Fonyódon
Röplabda
2026.05.21. 22:07
Ezek is érdekelhetik




