Még több NB I
NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos
Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán
Felkészülés: nem bírt egymással az Újpest és a kolozsvári Universitatea
Népszerű cikkek
Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét
Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
18 184
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2008.05.28. 21:51
Labdarúgás: edzőváltás a Honvédnál, Borgulya az új edző!
A Magyar Kupa döntőjében a DVSC-től elszenvedett 7–0-s vereség után Vass László, a Honvéd vezetőedzője távozott. Utódja Borgulya István lesz, aki a szezon végéig irányítja a csapatot – azaz az utolsó bajnoki fordulóban a Tatabánya ellen és a kupadöntő jövő heti visszavágóján irányítja majd a kispestieket a fiatal szakember.

Labdarúgó NB I
2008.05.27. 23:55
Soproni Liga: a bajnokcsapat tagjai átvették az aranyérmeket
Kedd délután a Fotex székházában Kisteleki István, a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke, Nemes Ferenc alelnök, valamint Tarsoly Csaba, az MHLL elnöke átadta a Soproni Liga bajnokának járó serleget és aranyérmeket a bajnokcsapat, az MTK Budapest tagjainak. Áll a labadrúgó-szövetség hivatalos honlapjának, az mlsz.hu-nakn tájékoztatásában.

Labdarúgó NB I
2008.05.27. 16:03
Újpest: Vaskó Tamás visszatért a Bristol Citytől
Vaskó Tamás visszatért Újpestre. Az elmúlt idényt az angol másodosztályú bajnokságban, a Bristol City csapatánál töltő védő – egy éves kölcsönszerződése lejárta után – újra az Újpesttel készül, de még nem tudni mi lesz további sorsa.
4384
/
5302

























