Még több NB I
DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény
Edző megy Zalaegerszegről Lendvára, játékosok is mehetnek – hivatalos
Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában
Népszerű cikkek
Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított
Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
11 105
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2008.01.19. 23:14
Felkészülési mérkőzés: nehezen győzte le a Tatabánya a Dabast
Felkészülési mérkőzésen az élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban sereghajtó Tatabánya minimális különbséggel, 3-2-re verte a harmadosztályú Dabas gárdáját. Utóbbi az Alföld csoportban a 13. helyen zárta az őszt.

Labdarúgó NB I
2008.01.15. 13:59
Siófok: az olasz Aldo Dolcetti lehet az új vezetőedző
A BFC Siófok tulajdonosa, Nemes Ferenc (aki az MLSZ alelnöke is) tartja magát korábbi kijelentéséhez, azaz január 15-én nevezi meg csapata új szakvezetőjét. Mindez azt is jelenti, hogy hétfőn még a két pályaedző, Hagymási Zoltán és Balog Zoltán irányította a labdarúgók gyakorlását, a szerdán kezdődő tíznapos porecsi edzőtáborban azonban már az új tréner elképzelése szerint készül fel az együttes.

Labdarúgó NB I
2008.01.15. 09:05
Győr: a gaboni válogatott Arsene Copát is tesztelték
Izomdinamikai felmérésen vett részt hétfő délelőtt a Győri ETO FC játékoskerete. A meglehetősen sokrétű teszt során a játékosok korához és súlyához mérten a szakemberek olyan adatokhoz juthatnak hozzá, amelyek elemzését követően az egyéni felkészülés és az edzésterv kidolgozásában segítik a szakmai stáb munkáját.
4416
/
5301

























