US Open: veszekedés a lelátón, rendőri intézkedés Djokovics mérkőzésén
Három szurkolót botrányos viselkedés miatt ki kellett vezettetni a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokság csütörtöki játéknapján.
A szerb Novak Djokovics és a német Philipp Petzschner mérkőzésének első játszmája alatt az Arthur Ashe Stadion lelátójának felső részében egy fiatal férfi és egy középkorú hölgy veszett össze. Hangosan káromkodtak, majd a nő megpróbálta megütni vitapartnerét.
A rendőrök közbeléptek, a férfit, a nőt és hozzátartozóját kikísérték a tribünről. Az esetnél senki nem sérült meg.
A közjáték miatt rövid ideig szünetelt a meccs, amelyet aztán három szettben megnyert Djokovics, és bejutott a 32 közé.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



