US Open: vasárnapra halasztották a női egyes döntőjét
A rossz időjárás miatt vasárnapra halasztották a női egyes szombatra kiírt döntőjét a New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.
Estére vihart és heves esőt jósolnak a meteorológusok, ezért a szervezők már helyi idő szerint délután meghozták a döntést a meccs „elnapolásáról”.
Estére vihart és heves esőt jósolnak a meteorológusok, ezért a szervezők már helyi idő szerint délután meghozták a döntést a meccs „elnapolásáról”.
A tervek szerint így vasárnap előbb a férfi finálét rendezik meg, majd következik a női döntő. Utóbbiban a 14-szeres Grand Slam-győztes amerikai Serena Williams és a világelső fehérorosz Viktorija Azarenka csap össze egymással.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



