Tenisz: Babos Tímeáék a döntőbe jutottak Hobartban
Babos Tímea Mandy Minellával az oldalán bejutott a döntőbe a Hobartban zajló, 235 ezer dollár összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.
A magyar, luxemburgi páros a viadal honlapja szerint 50 perc alatt 6:2, 6:2-re nyert a Lara Arruabarrena Vecino, Lourdes Dominguez Lino spanyol duó ellen.
Babosék a szombati fináléban az ugyancsak spanyol Garbine Muguruza, Maria-Teresa Torro-Flor kettőssel csatáznak.
„Jó meccset játszottunk, Mandy is feljavult az előző találkozóhoz képest. Persze én is sokat léptem előre az elmúlt napokban, a szervám egyre jobb, még egyszer sem veszítettem el azadogatójátékomat" – áll Babos nyilatkozatában. Hozzátette: szombati ellenfelüket jól ismeri, hiszen szinte kortársak.”
„Úgy érzem, jó esélyünk lesz a győzelemre, de természetesen ehhez jól kell játszanunk" – mondta a magyar játékos.
| PÁROS, ELŐDÖNTŐ |
| Babos, Minella (magyar, luxemburgi)–Arruabarrena Vecino, Dominguez Lino (spanyol) 6:2, 6:2 |
| EGYES, ELŐDÖNTŐ |
| Vesznyina (orosz)–Stephens (amerikai, 8.) 6:2, 6:2 |
| Barthel (német, 9.)–Flipkens (belga) 6:4, 6:4 |
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



