Fed-kupa: fiatal kerettel érkeznek a britek Budapestre
Judy Murray szövetségi kapitány kijelölte a brit keretet a női teniszezők Fed-kupájának budapesti viadalára.
A britek a világranglistán legelőkelőbb négy játékosukat hozzák el, közülük egyedül Laura Robson van a top 100-ban, igaz, ő a 46. helyen áll, mellette a magyar felmenőkkel rendelkező Johanna Konta (113.), Heather Watson (120.) és a Fed-kupa-újonc Tara Moore érkezik. Nem beszélhetünk túlságosan koros kvartettről, a legidősebb Konta idén tölti be a 23. életévét.Február 4. és 9. között a budapesti Syma-csarnokban kerül sor a magyar női válogatott részvételével a tenisz Fed-kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának küzdelmeire.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



