Tenisz: bronzérmes a magyar válogatott az U16-os vb-n
Bronzérmet nyert a Gálfi Dalma, Stollár Fanny, Udvardy Panna összeállítású magyar női teniszválogatott a mexikói San Luis Potosíban rendezett U16-os világbajnokságon.
A magyar szövetség hétfői tájékoztatása szerint az elődöntőben a szlovákokkal szemben alulmaradó együttes a harmadik helyért rendezett párharcban 2–1-re megverte Oroszország legjobbjait.
A magyarok harmadszor állhattak dobogóra U16-os vb-n: 2000-ben Németh Virág, Magas Dóra és Balázs Ildikó ezüst-, 2008-ban pedig Babos Tímea, Susányi Zsófia és Mikó Zsófia bronzérmet szerzett.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe
Tenisz
2026.06.24. 18:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41
Ezek is érdekelhetik



