Hopman-kupa: a franciák legyőzték a németeket
A francia válogatott 2–1-re legyőzte hétfőn a német együttest a 29. Hopman-kupán, a teniszezők Perthben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.
A női mérkőzés után még a németek vezettek, de a férfimeccset és a rövidített szettekre játszott páros találkozót a franciák nyerték.
Az A-csoportban, amelyben ez volt az első összecsapás – még Svájc és Nagy-Britannia szerepel, míg a B jelű négyesnek a házigazda Ausztrália, illetve Spanyolország, az Egyesült Államok és Csehország a tagja. A szombati döntőt a két csoportgyőztes játssza.
HOPMAN-KUPA
A-csoport
Franciaország-Németország 2:1
Kristina Mladenovic–Andrea Petkovic 2:6, 1:6
Richard Gasquet–Alexander Zverev 7:5, 6:3
Gasquet, Mladenovic–Zverev, Petkovic 4:2, 4:1
Később
Svájc–Nagy-Britannia
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



