US Open: Thiem kétszer is szetthátrányban volt, de nyert
Az osztrák Dominic Thiem bejutott a legjobb 32 közé az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon, mivel a 2. fordulóban öt játszmában legyőzte a kétszer is szettelőnyben lévő hazai Steve Johnsont.
A mai meccsekről bővebben itt!
US OPEN, NEW YORK (53 000 000 dollár, kemény pálya)
FÉRFI EGYES, 2. FORDULÓ (a 32 közé jutásért)
Thiem (osztrák, 12.)–Johnson (amerikai) 6:7, 6:3, 5:7, 6:4, 6:1
Fritz (amerikai)–Kubler (ausztrál) 6:3, 3:6, 6:3-nál Kubler feladta
NŐI EGYES, 2. FORDULÓ (a 32 közé jutásért)
Makarova (orosz)–Görges (német, 9.) 7:6, 6:3A mai meccsekről bővebben itt!
US OPEN, NEW YORK (53 000 000 dollár, kemény pálya)
FÉRFI EGYES, 2. FORDULÓ (a 32 közé jutásért)
Thiem (osztrák, 12.)–Johnson (amerikai) 6:7, 6:3, 5:7, 6:4, 6:1
Fritz (amerikai)–Kubler (ausztrál) 6:3, 3:6, 6:3-nál Kubler feladta
NŐI EGYES, 2. FORDULÓ (a 32 közé jutásért)
Makarova (orosz)–Görges (német, 9.) 7:6, 6:3
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



