Aus. Open: cseh, horvát duó nyert a vegyes párosban
A cseh Barbora Krejcíková és a horvát Nikola Mektic alkotta kettős nyert vegyes párosban a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.
A szombati döntőben az ötödik helyen kiemelt duó az amerikai Bethanie Mattek-Sands és a brit Jamie Murray párosán kerekedett felül döntő rövidítésben. Krejcíková tavaly is első volt vegyes párosban, akkor az amerikai Rajeev Ram oldalán diadalmaskodott.
AUSTRALIAN OPEN, MELBOURNE (71 000 000 ausztrál dollár, kemény pálya)
VEGYES PÁROS, DÖNTŐ
Krejcíková, Mektic (cseh, horvát, 5.)–Mattek-Sands, J. Murray (amerikai, brit) 5:7, 6:4, 10–1 – döntő rövidítés
AUSTRALIAN OPEN, MELBOURNE (71 000 000 ausztrál dollár, kemény pálya)
VEGYES PÁROS, DÖNTŐ
Krejcíková, Mektic (cseh, horvát, 5.)–Mattek-Sands, J. Murray (amerikai, brit) 5:7, 6:4, 10–1 – döntő rövidítés
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



