Három hónappal a kinevezése után távozott a Magyar Kupa-győztes edzője

D. S. B.D. S. B.
2025.09.23. 14:45
null
Székely Tibor három hónap után távozott Győrből (Fotó: ETO FC/Fb)
Mindössze három hónappal a kinevezése után távozott a női NB I-ben szereplő ETO FC-től a csapat vezetőedzője, Székely Tibor.

Az elmúlt évtized egyik legsikeresebb női labdarúgócsapatának számító ETO az előző idényben elbukta az FTC elleni bajnoki döntőt, s hiába nyerte meg emellett a Magyar Kupát, a csapat éléről négy év után távozott Dörnyei Balázs. A szakember helyét június 21-én vette át a Kaposvár férfi csapatát és a szombathelyi női együttest is korábban irányító Székely Tibor, akinek vezetésével a várakozások alatt kezdték az új idényt a Rába-partiak, akik az első öt fordulóban háromszor botlottak: az FTC-től 4–1-re kaptak ki otthon, majd Szegeden 2–1-es vereséget szenvedtek.

A csapat hétfőn, Facebook-oldalán tudatta, hogy Székely Tibor közös megegyezéssel távozott az ETO-tól és a Puskás Akadémia elleni 1–1 során már az eddigi másodedző, Süle János irányította a Rába-partiakat. Közölték azt is, hogy a vezetőedzői poszt végleges betöltéséről hamarosan tájékoztatást adnak, de addig Süle János készíti fel a csapatot.

 

Legfrissebb hírek

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
13 órája

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
13 órája

Felkészülés: nem bírt egymással az Újpest és a kolozsvári Universitatea

Labdarúgó NB I
15 órája

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
15 órája

Felkészülés: a Nyíregyháza kétgólos vereséget szenvedett a Wolfsbergtől

Labdarúgó NB I
15 órája

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
16 órája

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
22 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44
Ezek is érdekelhetik