PMFC: Bendes Tibort, bajnoki ezüstérmes labdarúgójukat gyászolják
Elhunyt Bendes Tibor, a Pécsi MSC 1986-os bajnoki ezüstérmes csapatának labdarúgója – írja hivatalos honlapján a jelenleg NB II-es pécsi klub.
Bendes Tibort életének 60. évében érte a halál.
Az egykori technikás középpályás 1983 és 1987 között 45 élvonalbeli bajnoki mérkőzést játszott a PMSC színeiben, egy gólt szerzett. Tagja volt az 1985–1986-os NB I-es kiírásban ezüstérmes csapatnak, abban az idényben 11 bajnokin lépett pályára.
Bendes később többek között Mohácson és Siklóson is futballozott. A jogász végzettségű játékos pályafutása befejezése után messzire került a labdarúgástól, legutóbb biztonsági őrként dolgozott Pécsett – teszi hozzá a pécsiújság.hu.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48
Ezek is érdekelhetik





